Klacht: Samsung wasmaschine werkt niet

manuelabale op 09 december 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 december 2015

Een klant van Tele2 meldt dat zijn Samsung wasmachine niet goed centrifugeert. Hij heeft in juli 2011 een extra garantie van vijf jaar aangeschaft, maar ontdekt nu dat hij deze niet kan gebruiken vanwege het faillissement van het bedrijf. De klant vraagt om hulp of suggesties voor een oplossing.

Mijn Klacht:

My washing machine doesn’t wring the washing properly, I bought a 5 jaaren extra guarantee in July 2011 in Block and now I found out I cannot use it because of the company’s bankruptcy. Anybody can help or suggest what to do? Thanks

Gewenste Oplossing:

Does anybody know who to call in order to use the warranty?

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie