Klacht: Oplichting

Verdacht op 02 mei 2021 over Salendo in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Salendo
Status Open
Datum 2 mei 2021

Een klant heeft een glas-in-lood hanger met gekleurde vogels besteld bij Salendo, maar ontving op 1 mei een goedkoop plastic product uit China in plaats van het verwachte item. Na het indienen van een verzoek om opheldering en een terugbetaling, heeft de klant geen reactie ontvangen en overweegt aangifte te doen bij de politie. De klant waarschuwt anderen om niet bij dit bedrijf te bestellen.

Mijn Klacht:

Een glas in lood hanger besteld met gekleurde vogels. Zag er op de website goed uit. 39,95 euro overgemaakt op 13 april. Op 1 mei werd een pakje bezorgd uit China met daarin een stukje plastic met de afbeelding van gekleurde vogels. Geschatte waarde 50 cent. Pure oplichterij. Het bedrijf om opheldering gevraagd en mijn geld terug geëist. Echter nog geen reactie ontvangen
Verwacht er ook niets meer van. Waarschuwing bestel hier nooit iets. Ik ga zelf nog aangifte doen bij de politie.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terug heb en de website uit de lucht is gehaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten