Mijn Klacht:
weer de groene container vliegen maaien en gevoor de mensheid
Gewenste Oplossing:
niets
De klager uit zijn onvrede over de frequentie van het legen van de groene container door ROVA. Hij merkt op dat dit niet naar behoren gebeurt, wat leidt tot overlast voor de omgeving. De klacht is momenteel in behandeling.
weer de groene container vliegen maaien en gevoor de mensheid
niets
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ROVA
Bericht van ROVA
9 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw Hijink, Als het buiten warm is kan het afval in uw GFT-container gaan stinken. Dat is vervelend maar er is iets tegen te doen: • Leg een dunne krant op de bodem van uw GFT-container; • Plaats uw container indien mogelijk in de schaduw; • Laat de deksel iets openstaan door er bijvoorbeeld een blok hout tussen te plaatsen; • Laat vochtig GFT-afval, zoals etensresten, eerst uitlekken u het in de container gooit; • Wikkel GFT-, vlees- of visresten in een stukje krant; • Wissel (vochtig) keukenafval af met droog tuinafval. Met vriendelijke groet, ROVA Klantcontactcentrum
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ROVA nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ROVA in behandeling genomen
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM