Mijn Klacht:
Ik heb een deel van mijn bestelling retour gestuurd. Het deel wat ik gehouden heb, heb ik netjes betaald. Ook heb ik bewijs van versturen, via Track Trace kan ik zien dat het pakket is aangekomen bij de webshop.
Ondanks bovenstaande, blijft de totale factuur openstaan. Hierover contact gehad met zowel Klarna als de webshop. Zouden het beide uitzoeken.
Later kreeg ik nog een mail van Klarna, ik moest binnen een week reageren met meer informatie voor hun ‘onderzoek’ . Dan zou Klarna verder gaan onderzoeken. Nog dezelfde dag alles toegestuurd en daarna niets meer gehoord.
Toen besloot ik te bellen naar Klarna, bleek dat ze zonder iets te laten weten mijn factuur aan Segoria hebben overgedragen en ik hier ook nog eens extra kosten van ca. 25 euro bovenop krijg. Voor iets wat ik teruggestuurd heb en bewijs van heb.
Op de mail heb ik nooit meer iets gehoord. Zo ga je niet met klanten om. Nu zit ik met Segoria en die doen ook vrij weinig, die zeggen het met Klarna op te lossen.
Gewenste Oplossing:
Als het zgn. onderzoek van Klarna is afgerond en mijn retour is verwerkt.
Alle artikelen die ik gehouden heb zijn betaald, overige artikelen retour. Ik wil dat dit goed verwerkt wordt en de extra kosten voor Segoria worden kwijtgescholden.


