Mijn Klacht:
Nog steeds is er niets gedaan aan het probleem met de klimaatbeheersing bij basic fit nieuw vennep.Er gebeurt gewoon niets ondanks allerlei toezeggingen.
Het stinkt en er zit te weinig zuurstof in de lucht doordat er geen aanvoer van schone lucht is.
Oplossingen Basic fit:
09oct 2019: Ik heb de clustermanager verzocht om contact met ons op te nemen om te kunnen bespreken wat er precies aan de hand is en welke stappen er ondernomen zijn.
22oct 2019:Ik heb jouw klacht nogmaals direct doorgestuurd naar de cluster- én de regiomanager, met het verzoek om ons zo spoedig mogelijk een terugkoppeling te geven. Zodra wij een reactie hebben ontvangen, zullen wij jouw informeren over de stand van zaken.
07nov 2019: Wij hebben inmiddels contact gehad met de clustermanager hierover. Hij heeft een melding gemaakt bij het externe bedrijf dat over de klimaatbeheersing gaat en er komt binnenkort iemand langs om het probleem op te lossen.
23dec 2019:De manager heeft een melding gemaakt bij het externe bedrijf dat over de klimaatbeheersing gaat en er komt zo spoedig mogelijk iemand langs om het probleem op te lossen.
Wanneer wordt dit nu eens echt opgelost ??Alleen maar loze toezeggingen en je verstoppen achter externe partijen of monteur
die zogenaamd geen tijd hebben .
Gewenste Oplossing:
Schone lucht en geen stinkende, muffe
sportschool.


