Klacht: opgelicht door quikphones

[email protected] op 27 januari 2014 over Quickphones.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 januari 2014

Een klant van Quickphones.nl heeft geen telefoon ontvangen en ook het betaalde bedrag is niet teruggestort. Recent ontving de klant een brief met instructies om een terugbetaling in termijnen aan te vragen, maar tot op heden is er nog steeds geen geld ontvangen.

Mijn Klacht:

Geen telefoon ontvangen, geen geld ontvangen, kreeg laatst een brief waar ik van alles in moest vullen en dan zou ik me geld in termijnen krijgen maar heb nog steeds niks gekregen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)