Klacht: parkeren met korting als ns reiziger

nstevens op 10 juni 2013 over Qpark in de categorie Parkeren

Qpark klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Qpark
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 10 juni 2013

Een klant van Qpark heeft ervaren dat de beloofde korting voor NS-reizigers niet werd toegepast bij het parkeren in Sittard. In plaats van het verlaagde tarief van 3,32 euro, moest de klant het volledige bedrag van 7,70 euro betalen, wat als misleiding wordt ervaren. De klant geeft aan nooit gebruik te hebben gemaakt van Qpark als hij dit van tevoren had geweten.

Mijn Klacht:

Op internet vind je overal de belofte dat je met fikse korting kunt parkeren bij qpark, wanneer je jn bezit bent van een geldig ns kaart. Maar tot mijn verbazing heb ik bij qpark sittard het volledige tarief moeten betalen (7,70€ i.p.v. 3,32). Dit is klantenmisleiding. Als ik dit vantevoren had geweten, had nooit gebruik gemaakt van qpark!

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat het verschil tussen de beloofde korting 3,32€ en 7,70€ terug wordt betaald.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM