Mijn Klacht:
Voor de tweede keer deze week mis ik mijn bus omdat de bus er veel te vroeg is.
Dinsdag was ik van plan bus 85 te nemen, ik ga 10 minuten voor de vertrektijd klaarstaan bij de bushalte. Ik sta daar te wachten en uiteindelijk is het zo laat dat ik al bij mijn eindbestemming moest zijn. Deze bussen komen hier om het uur.
Zojuist was ik van plan dezelfde bus te nemen zodat ik naar het ziekenhuis kan waar een vriend van mij in ligt. Ik loop 10 minuten voor vertrektijd naar buiten en zie de bus langs racen… voor de zekerheid ging ik nog in het bushokje zitten wachten voor als dat mijn bus toch niet was. Het was dus wel mijn bus.
Zorg er aub voor dat de bussen er gewoon op tijd zijn. De chauffeuren moeten als het goed is een schema volgen en als ze iets te laat komen is het niet erg, dan wachten wij maar even. Maar het is niet oke als de bussen veel te vroeg komen zodat ze wat langer pauze kunnen houden. Ik heb dit ook vaak genoeg van anderen gehoord.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de bus er op tijd is, ook als de bus iets te laat is, want dan kan ik de bus nog steeds halen.


