Klacht: knop weigerde in de bus en chauffeur wilde niet stoppen

H.P. van der Werf op 08 februari 2017 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 8 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er zat een meisje in lijn 5, 17.23 annen – 18.20 europark, die bij UMC Noord eruit moest (om 18.08 uur), maar de knop deed het niet en ook ik drukte voor haar zonder resultaat. Zij riep ho en ik vertelde de chauffeur, dat ook mijn knop dienst weigerde! Hij reed door naar halte Oostersingel en liet haar daar pas uitstappen. Hij reageerde of het wel aan haar zou liggen en bood ook geen excuses aan. Ik zit veel in de bus en de chauffeurs zijn altijd korrekt! Het betreft hier de woensdag-avond 8 februari ’17. Het gedrag van de man beviel mij totaal niet en als de betrokken persoon zich vaker zo opstelt, zou ik u adviseren hem te vervangen door een capabele chauffeur! Verder geen klachten!

Gewenste Oplossing:

Als hij het niet nog eens doet!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten