Klacht: bus vertrok te vroeg

martin scholtens op 22 april 2015 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 22 april 2015

Op dinsdag 21 april vertrok buslijn 58 van Qbuzz drie minuten te vroeg vanaf de Brink in Zuidlaren, terwijl de klager op dat moment naar de halte liep. Ondanks dat de chauffeur de klager zag zwaaien, stopte de bus niet en reed hij door. De klager benadrukt dat de bus doorgaans op tijd is en soms zelfs enkele minuten stil staat als hij te vroeg is.

Mijn Klacht:

Elke dinsdag ga ik met lijn 58 om 10.52 uur van de Brink in Zuidlaren naar Haren. De bus is vrijwel altijd stipt op tijd en staat soms enkele minuten stil als hij te vroeg is. Het is ook een soort centrale halte in het dorp.
Op dinsdag 21 april kwam ik vanaf de Brink aangelopen om 10.49 uur en zag tot mijn verbazing lijn 58 op volle snelheid langs de bushalte rijden, waar op dat moment nog niemand stond te wachten. Ik zwaaide nog vanaf de andere kant van de straat tegenover de bushalte en de chauffeur zag mij ook, maar reed onverminderd door, 3 minuten te vroeg de bushalte tegenover mij passerend.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als een bus niet vòòr het volgens de dienstregeling en ook op het display aangegeven tijdstip van de halte vertrekt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten