Klacht: Bus te laat en chagrijnig personeel!

LisaPisa op 18 februari 2015 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 18 februari 2015

Op 18 februari 2015 arriveerde buslijn 58 van Qbuzz, die van Groningen naar Assen rijdt, 10 minuten te laat. Een passagier meldde dat de medewerker aan de servicebalie chagrijnig reageerde op een vraag over de vertraging en dat de buschauffeur ook onvriendelijk was toen hij op de vertraging werd aangesproken. De passagier vroeg om de naam van de buschauffeur, maar deze weigerde deze te geven.

Mijn Klacht:

De bus, lijn 58 richting Assen op 18-02-2015 kwam 10 minuten te laat (11:43 ipv 11:33 vanaf het CS Groningen). Voordat de bus kwam ben ik naar de servicebalie gegaan en de mannelijke medewerker (rond de 60 jaar en met overgewicht en onverzorgd gebit) daar was eerst druk bezig met kletsen met een collega en reageerde nogal boos/chagrijnig toen ik hem vriendelijk vroeg waar lijn 58 bleef. Toen de bus dan eindelijk kwam en ik de buschauffeur vertelde dat hij laat was, reageerde hij op dezelfde manier.. Ik heb hem naar zijn naam gevraagd en die wilde hij niet geven. Dit is natuurlijk geen probleem, aangezien het voor jullie vast makkelijk is om te kijken wie er toen gereden heeft. De buschauffeur was ook rond de 60 jaar, kalend, slank postuur en met een snor.

Gewenste Oplossing:

Indien zowel de buschauffeur als de servicemedewerker flink worden aangepakt! Dit is geen manier van doen en hierdoor komt Qbuzz zeer slecht op de kaart! Verder zou het fijn zijn als de bus een keer op tijd kwam..

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten