Klacht: bus stopt niet bij halte

jasmijn03 op 26 februari 2014 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 26 februari 2014

Op 24 februari had de klager een negatieve ervaring met buslijn 5 van Qbuzz, die om 19.12 uur zou vertrekken vanaf het Zuiderdiep. Ondanks dat de bus op tijd arriveerde, stopte deze niet bij de halte, waardoor de klager genoodzaakt was om te lopen en een lange wachttijd te ervaren. De klager hoopt dat de klacht serieus wordt genomen.

Mijn Klacht:

Ik was maandag 24 februari met de bus. Ik zou op het zuiderdIep opstappen. Dit was lijn 5 en die zou gaan om 19.12. Hij was goed optijd alleen stoppen dat deed hij niet. Dus zou ik een half uur moeten wachten ongeveer. Dus ben ik gaan lopen. Ik baal er erg van. En hoop dat deze klacht serieus genomen wordt bij jullie.

Gewenste Oplossing:

Dat de klacht in behandeling wordt genomen. Nu heb ik moeten lopen eng ik niet snel weer met het openbaar vervoer..

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten