Klacht: Bus niet gestopt bij halte

jessicardr op 21 juni 2019 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 21 juni 2019

Op 21 juni 2019 om 20:52 stonden drie mensen bij de bushalte Selma Lagerloflaan in Assen te wachten op lijn 309, die zou stoppen vanwege een omleiding. Ondanks dat de buschauffeur oogcontact maakte, reed de bus door zonder te stoppen. Dit voorval deed zich eerder die dag ook voor om 12:05 bij dezelfde halte.

Mijn Klacht:

Op 21-06-2019 om 20:52 stond ik samen met twee anderen mensen bij de bushalte Selma Lagerloflaan in Assen. Lijn 309 zou daar stoppen i.v.m. een omleiding. Hoewel toen wij duidelijk maakten dat wij wilden instappen, maakte de buschauffeur oogcontact met ons en reed gewoon door. Dit gebeurde eerder vandaag ook al om 12:05 bij diezelfde bushalte.

Gewenste Oplossing:

Excuus van de chauffeur, zekerheid dat het nooit weer gebeurt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten