Klacht: Bus niet gestopt bij halte

jessicardr op 21 juni 2019 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 21 juni 2019

Op 21 juni 2019 heeft een groep reizigers bij de bushalte Selma Lagerloflaan in Assen geprobeerd in te stappen op lijn 309, maar de buschauffeur negeerde hun verzoek en reed door, ondanks oogcontact. Dit incident vond eerder die dag ook al plaats om 12:05 bij dezelfde halte.

Mijn Klacht:

Op 21-06-2019 om 20:52 stond ik samen met twee anderen mensen bij de bushalte Selma Lagerloflaan in Assen. Lijn 309 zou daar stoppen i.v.m. een omleiding. Hoewel toen wij duidelijk maakten dat wij wilden instappen, maakte de buschauffeur oogcontact met ons en reed gewoon door. Dit gebeurde eerder vandaag ook al om 12:05 bij diezelfde bushalte.

Gewenste Oplossing:

Excuus van de chauffeur, zekerheid dat het nooit weer gebeurt.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten