Klacht: bus 392 van Zuidplein naar dordrecht

helensuzanna op 29 juni 2019 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 29 juni 2019

Op 27 juni om 16.10 uur wachtte een passagier op Zuidplein op bus 392 naar Dordrecht, die om 16.17 uur zou vertrekken. Ondanks dat de bus zichtbaar aanwezig was, arriveerde deze pas om 16.33 uur bij de halte, wat leidde tot frustratie onder de wachtende passagiers. De klager uitte zijn boosheid over de herhaalde vertragingen van deze busdienst.

Mijn Klacht:

ik stond 27 juni om 16.10 uur op zuidplein te wachten op de bus die om 16.17 uur zou vertrekken. Ik zag de bus al staan wachten met zijn lichten aan, helemaal aan het begin waar de bussen beneden staan opgesteld.
ik had de bus dus gehaald zou je zeggen. ook bij de matrixbord zag ik de wachttijd aftellen. op een gegeven moment verdwijnt het dan van het bord. De wachtende bus kwam maar niet naar de halte toe. uiteindelijk kwam hij om 16.33 naar de halte. Het was inmiddels heel druk en er waren veel boze passagiers. Het was de zoveelste keer. ik ben echt heel boos!

Gewenste Oplossing:

Als de bus op tijd vertrekt bij de halte en niet zo maar niet komt opdagen terwijl je de bus plus chauffeur kunt zien staan!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten