Klacht: Cash back actie Worx

Olaf2 op 29 augustus 2017 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 29 augustus 2017

Een klant heeft op 19 juni een multitool van Worx gekocht bij Praxis en waardeert de winkel en het personeel zeer. Echter, de cash back actie van Worx verloopt problematisch; ondanks het invullen en opsturen van de benodigde informatie en registratie, ontvangt de klant geen reactie op verschillende e-mails naar Worx.

Mijn Klacht:

19-juni een multitool gekocht van Worx bij de Praxis. Praxis in Nunspeet is een topzaak met toppersoneel. Maar de actie van Worx gaat niet goed. Alles ingevuld en opgestuurd en zelfs geregistreerd bij Worx. Diversre mails naar Worx gestuurd, maar totaal geen reactie!

Gewenste Oplossing:

Worx, moet doen wat ze zeggen, de cashback netjes afwerken zoals het hoort.

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Praxis

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Praxis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM