Klacht: Meer dan 1 uur in de wacht bij opzeggen loten

Marl1dw op 20 april 2021 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 20 april 2021

Een klant van de Postcode Loterij heeft meer dan een uur in de wacht gestaan bij het opzeggen van zijn loten. Hij uit zijn onvrede over de lange wachttijd en vraagt zich af of dit een ontmoedigingsbeleid is van de loterij.

Mijn Klacht:

Postcode loterij gebeld en via het keuzemenu aangeven mijn loten op te willen zeggen. Vervolgens sta je meer dan een uur in de wacht en word je niet geholpen. Ik vind dit echt schandalig, is dit het ontmoedigingsbeleid van de postcode loterij om op te zeggen?

Gewenste Oplossing:

Snelle en vriendelijke afhandeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marl1dw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM