Klacht: Gewonnen prijs

Theo de Poel op 01 november 2018 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 november 2018

Een klant van de Postcode Loterij heeft moeite met het bestellen van kaarten voor de Christmas Show op 22 december, omdat deze al uitverkocht zijn, ondanks dat de kaarten tot 24 november opgevraagd konden worden. De klant uit zijn frustratie over de situatie en vergelijkt het met het houden van een loterij.

Mijn Klacht:

Wij kunnen t.e.m 24 november onze kaarten opvragen voor de christmasshow
van zaterdag 22 december.Nu wil ik de kaarten bestellen maar tot mijn verbazing is de show al uitverkocht.Zo kan ik ook wel een loterij houden!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer jullie mij de kaarten uit betalen voor 4 personen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM