Klacht: pop-up reclame

chantal123 op 18 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 augustus 2014

Fam. Schouten heeft een probleem met extra kosten op de mobiele rekening van hun dochter, ondanks dat zij haar limiet niet heeft overschreden. Ze vermoeden dat deze kosten verband houden met pop-up reclame en content aankopen, en verzoeken om opheldering over deze situatie.

Mijn Klacht:

De laatste 2 maanden is onze dochter niet over haar limiet gegaan maar toch moeten we nu extra betalen. Het schijnt dat dit te maken heeft met pop-up reclame want zij sturen een sms wat wij moeten betalen. Een zogenaamde content aankoop.
Graag zouden wij dit uitgezocht willen hebben of dit hier ook het geval is.
Met vriendelijke groet
Fam. Schouten

Gewenste Oplossing:

Graag zouden wij dit teveel betaalde geld teruggestort willen hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie