Klacht: Onoplettende bezorger kan niet aanbellen en geen oplossing

Nezzy27 op 28 september 2020 over Picnic in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Picnic
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 september 2020

Een klant van Picnic heeft een klacht ingediend over een mislukte bezorging, waarbij de bezorger de toegangscode niet opmerkte om aan te bellen. Ondanks het langdurige klantschap en het hoge bestelbedrag, biedt Picnic geen oplossing, zoals een nieuwe bezorging of terugbetaling. De klant is ontevreden over de klantenservice en overweegt over te stappen naar een andere supermarkt.

Mijn Klacht:

We bestellen al 3 jaar bij Picnic elke week voor meer dan 100 euro per week. Dit keer hebben ze niet kunnen bezorgen omdat de bezorger niet de code bord heeft gezien om aan te bellen. Terwijl de fout bij Picnic zelf ligt, willen ze niet nogmaals bezorgen en vragen doodleuk even op te halen. Ook geld terug storten is geen optie. Klantenservice zit een kleine kind die je sowieso niet kunt helpen en standaard antwoorden heeft. Mij zien ze hier niet meer terug. Tijd om over te stappen op AH

Gewenste Oplossing:

Boodschappen bezorgen of geld retourneren

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Picnic

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Picnic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nezzy27
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer