Klacht: water in de achterbak 107

MargrietVeen op 18 november 2014 over Peugeot in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Peugeot
Categorie Automerken
Status Open
Datum 18 november 2014

Een eigenaar van een Peugeot 107 meldt dat er na regenval water in de achterbak van de auto staat, wat voorheen niet het geval was. Daarnaast heeft de eigenaar eerder problemen ervaren, zoals een afgebroken achterraampje en roestvorming op de motorkap, waarvoor geen garantie werd verleend. De eigenaar is ontevreden en heeft besloten nooit meer een Peugeot aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Na regen is er dit jaar ineens water in de achterbak. Dit was nog niet eerder zo. Niet een klein beetje water, maar een heel vijvertje. De auto is 4 jaar oud. Na 2 jaar en 1 maand waaide het ene achterraampje van mijn auto af. Dat moest kunnen, vond men en het viel buiten de garantie. Na 3 jaar ontstond roest op de motorkap en op het randje boven de voorruit. Zal wel steenslag geweest zijn, zei men. Nu dus de vijver in mijn achterbak. Nooit meer een Peugeot!

Gewenste Oplossing:

Als de vijver droog staat, de roest gerepareerd wordt en ik de € 80 van het raampje terug krijg.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM