Klacht: Vlucht later en overstap

jreedijk op 26 februari 2013 over Pegasus Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Pegasus Airlines klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 26 februari 2013

Twee passagiers hebben in januari tickets geboekt van Amsterdam naar Antalya, maar ontvingen recentelijk een wijziging van hun heenvlucht, die nu een uur later vertrekt. Daarnaast is hun terugvlucht aangepast, waardoor ze nu een overstap in Istanbul hebben en later aankomen dan oorspronkelijk gepland.

Mijn Klacht:

In Januari voor 2 personen tickets geboekt van Amsterdam naar Antalya. Zaterdag heen om 10.00 en de zaterdag erop terug om 8.05. 2 weken geleden hebben wij een email ontvangen dat onze heevlucht gewijzigd was en dat dit een uur later wordt, dus om 11.05 heen. Gisteren hebben wij bericht ontvangen dat onze terugvlucht is gewijzigd en nu met een overstap in Istanbul is. Vertrektijd 8.05, aankomsttijd om 13.00 uur ipv. 11.00 uur.

Gewenste Oplossing:

Een directe terugvlucht of een gedeelte restitutie

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM