Klacht: vermiste koffer

ahi op 11 mei 2015 over Pegasus Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Pegasus Airlines klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 11 mei 2015

Een reiziger heeft een klacht ingediend bij Pegasus Airlines over een vermiste koffer na een vlucht van Ankara via Istanboel. Terwijl de koffer van haar man wel is aangekomen, mist zij haar eigen koffer, die waardevolle en emotionele persoonlijke spullen bevat die verband houden met haar recent gesloten huwelijk in Turkije.

Mijn Klacht:

ik ben afgelopen vrijdag via Istanboel uit Ankara gekomen. Mijn koffer is niet aangekomen. Die van mijn man wel.
In de koffer zitten naast mijn kleding ook persoonlijke spullen van mijn huwelijk onlangs gesloten in Turkije. Dit zijn zeer waardevolle en emotionele spullen

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Pegasus mij op de hoogte houd van het zoeken van mijn koffer en mij schadeloos gaat stellen. Er zit veel emotionele waarde in de koffer

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM