Klacht: Valse informatie

Irene85 op 27 juli 2021 over Pegasus Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Pegasus Airlines klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 27 juli 2021

Een reiziger heeft op 22 juli een vlucht van Istanbul naar Amsterdam gemist omdat hij met een hersteldbewijs werd geweigerd, ondanks dat zowel de website van Pegasus Airlines als de Nederlandse website aangaven dat dit bewijs voldoende was zonder PCR-test. De luchtvaartmaatschappij weigert de extra gemaakte kosten te vergoeden, wat de reiziger als onrechtmatig beschouwt.

Mijn Klacht:

Op 22 juli ben ik geweigerd op de vlucht van Istanbul naar Amsterdam met mijn hersteldbewijs (geldig tot september). Op de website van pegasus en de Nederlandse website nederlandwereldwijd.nl stond toen en staat nu nog steeds dat je met je hersteldbewijs geen pcr test nodig hebt. Pegasus wil de extra gemaakte kosten niet vergoeden, terwijl zij mij onrechtmatig hebben geweigerd.

Groeten,

Bulent Kulekci

Gewenste Oplossing:

Als ik de extra gemaakte kosten van 417 euro plus de vergoeding voor de opgelopen vertraging van 400 euro heb ontvangen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM