Klacht: Parkeeractie niet goed gestart

Bart117 op 26 april 2021 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Bart, Bedankt voor je bericht en wat vervelend om te horen dat je een boete hebt ontvangen. Ik heb onze app-logs voor je geraadpleegd, hierin is er te zien wat er aan activiteit is geweest in de app. Helaas...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Opgelost
Datum 26 april 2021

Op 26 april 2021 ondervond de klager problemen bij het starten van een parkeeractie via Parkmobile, waarbij na meerdere foutmeldingen de timer wel begon te lopen. Later bleek de parkeeractie niet geregistreerd te zijn, wat resulteerde in een boete bij terugkomst bij de auto. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vanochtend (26 april 2021) om ongeveer 9 uur geprobeerd een parkeer actie te starten, na eerst twee keer een foutmelding begon na de derde de timer te lopen. Een paar uur later kijk ik op m’n telefoon en zie ik de parkeeractie helemaal niet aan staan. Gelijk opnieuw aangezet maar toen ik terug kwam bij m’n auto toch een boete er op van 10:06

Gewenste Oplossing:

Wanneer de boete van €65,40 voor mij betaald wordt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Parkmobile in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Parkmobile een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Parkmobile

Heeft op 28 april 2021 om 12:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Bart,

Bedankt voor je bericht en wat vervelend om te horen dat je een boete hebt ontvangen.

Ik heb onze app-logs voor je geraadpleegd, hierin is er te zien wat er aan activiteit is geweest in de app. Helaas zie ik dat er pas om 11:08 uur is ingelogd en er toen succesvol een parkeeractie is gestart. Een tweede en derde parkeeractie zijn gestart om 13:09 uur en 15:18 uur. Deze parkeeracties zijn ook weer netjes afgemeld. Een eerdere inlogpoging en aanmelding dan 11:08 uur is helaas niet terug te zien.

Uiteraard begrijp ik dat het helemaal niet de bedoeling is geweest, echter ben ik bang dat de boete terecht is uitgeschreven omdat je op dat moment niet betaald geparkeerd stond. Wij kunnen daarom hierin ook weinig voor je betekenen.

Ik hoop je zo voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groeten,

Customer Service Parkmobile ^WK

Bart117

Heeft op 28 april 2021 om 12:34 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Jullie maken het jezelf wel heel makkelijk zo. Logisch dat er niks in het systeem staat anders had ik nu ook geen boete. Als ik een parkeeractie start en de timer begint te lopen verwacht ik gewoon dat het geregeld is, en niet dat het achteraf aan jullie kant fout gaat.

Reactie van de melder van de klacht Bart117

5 jaren geleden - En na vandaag ga ik ook overstappen naar een andere app, want dit is niet de eerste keer dat bij mij een aanmelding niet goed gaat

Alle klachten die gemeld zijn door Bart117
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM