Klacht: betaling wat niet klop

CA Bes op 09 februari 2022 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 9 februari 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over een parkeerboete van 72 euro voor een voertuig dat volgens hen 's nachts geparkeerd zou zijn op de Prins Hendrik Kade, terwijl zij en hun vriend in Rozenburg wonen en 's nachts thuis zijn. De klant, die lid is van Parkmobile, vindt het onterecht dat er een rekening is gestuurd en vraagt om een onderzoek naar de situatie.

Mijn Klacht:

ik wil een klacht indienen over het parkeren op prins hendrik kade zone 370 ik en me vriend hebben aar geparkeert en nu word er gezegd dat hij er snachts heb gestaan daar we in rozenburg zh wonen en snachts gewoon thuis zijn vind ik het niet normaal dat je een rekening krijg voor de nacht parkeren en dan een bedrag van 72 euro ik ben ook lid van jullie ik vind dat dit uitgezocht moet worden en nu mijn vriend heb gebeld vandaag en gewoon gezegd word u moet betalen gaat dit uitzoeken en des nooits hoger beroep mvg ina bes

Gewenste Oplossing:

dat de rekening gewoon weg gaat en alleen dedag moet betalen

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM