Klacht: Pakket verstuurt niet en Cloakroom weigert reactie

Jasperrrrrr op 10 december 2019 over The Cloakroom in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 10 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Reeds in augustus van dit jaar heb ik contact gezocht met the cloakroom. Ik wilde hun kledingbox terugsturen maar de bijgeleverde stickers van PostNL werkte niet. Op de sticker stond dat ze nog zeker een maand geldig moesten zijn en ook volgens de baliemedewerker zouden ze gewoon moeten werken. Mij werd geadviseerd contact op te nemen met The Cloakroom voor nieuwe post-stickers.

Zo gezegd zo gedaan. Dezelfde middag heb ik een mailtje gestuurd naar The Cloakroom, alleen heb ik hier nooit reactie op gekregen. Ook een mailtje twee weken later bleef onbeantwoord. Toen ineens een incassobrief op de deur kwam vallen. Of ik even de hele box plus incassokosten wil betalen. Hierna heb ik nog meerdere mailtjes naar The Cloakroom gestuurd maar geen enkel contact lijkt mogelijk. (Telefonisch ga ik niet eens proberen want ik wil alles schriftelijk houden).

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een nieuwe retoursticker krijg en de incasso geannuleerd wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over The Cloakroom

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over The Cloakroom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jasperrrrrr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM