Klacht: Wil Oxxio wel een nieuwe klant?

fietsblokker op 06 mei 2015 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 16 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Fietsblokker, Allereerst mijn excuses voor deze late reactie. Helaas zien we dat het met je aanmelding niet goed is gegaan. In eerste instantie kon Oxxio de bijbehorende aansluitingen niet vinden. Toen alles goed stond, was het helaas al te...

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 6 mei 2015

Een klant heeft problemen ondervonden bij het aanmelden voor energielevering bij Oxxio. Na herhaaldelijk contact, waarbij de klant zeven keer werd doorverbonden, bleek er verwarring te zijn over de benodigde EAN-codes, ondanks dat het huis al sinds 1981 bestaat. Uiteindelijk erkende een medewerker dat de communicatie vanuit Oxxio niet duidelijk was.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Helaas, het lukt op geen enkele manier om op een normale wijze klant te worden bij u.

Hierbij een overzicht van alle acties die wij hebben moeten ondernemen:

Op 1 april hebben we ons aangemeld bij Oxxio voor levering electra en gas. Op 9 april ontvingen we een brief over ontbrekende EAN code’s. Het huis is in een gewone woonwijk en staat er al sinds 1981. Dus niks raars aan de hand.. Via google had ik deze ean code binnen 10 seconden gevonden.
Telefonisch contact opgenomen; 7 keer doorverbonden en Oxxio begreep haar eigen brief ook niet, want alles stond gewoon goed. Misschien dat ik de netbeheerder wou bellen om te vragen waarom oxxio deze brief stuurt? Uiteindelijk moest de medewerker ook erkennen dat ze haar eigen opmerkingen niet begrijpt en wat ik aan de netbeheerder moest vragen omdat de ean codes heel . Maar ze zou status weer op aanmelden zetten, en het zou nu goed komen.

Twee weken niks gehoord; ook geen aanmeldingsmap ontvangen. Daarna 23 april contact per mail opgenomen wat de status is. Drie dagen later teruggebeld; nee alles staat goed, nu zou de aanmelding echt verwerkt worden. Maar helaas…. Op 1 mei ontvangen we weer een brief over de EAN code’s. Toen weer gebeld op 1 mei. 4 keer doorverbonden! van aanmeldingen naar annuleringen en weer terug. ”En nee, alles staat goed. Het komt echt goed hoor… Ik kan ook niks doen aan alles wat mijn collega’s beweren, en ik snap dat u er weinig vertrouwen in heeft”. De medewerker adviseert ongeveer om maar een andere leverancier te zoeken als ik er weinig vertrouw

Op 6 mei bel ik nog een keer. Na 20 minuten in de wacht, met het is helaas heel druk’ wordt de verbinding verbroken.

Ipv dat Oxxio zelf probeert iets oplossen in hun eigen administratieve chaos met brieven die ze zelf niet begrijpen laten ze de klant continue doorverbonden worden naar verschillende afdelingen die naar elkaar wijzen. Inmiddels 5 uur bezig geweest om afdelingen over en weer te informeren, en nog zijn we geen klant.
Overstapdatum had 22 april moeten zijn. Nu zitten wij en oude bewoners met een probleem opgescheept.
Ten einde raad.. Moeten wij nu een andere leverancier zoeken of komt het goed?
Het is werkelijk schandalig.

Oxxio ;kunt u binnen 24 uur een reactie geven?
WILT U WEL EEN NIEUWE KLANT? Gaat dit nu binnen 10 dagen lukken? Of moet ik op zoek naar een andere, klantvriendelijker, leverancier.

Gewenste Oplossing:

Gewoon, aansluiting regelen en uw eigen administratieve chaos op orde brengen. Welk bedrijf stuurt nu brieven die ze zelf niet begrijpen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Vandaag werd het nog gekker. Weer een brief dat de EAN code niet bekend is. Vanavond gebeld, en voor de vierde keer toezegging dat er weer een fout werd gemaakt bij oxxio en dat t nu echt goed komt. Aangegeven dat ik na 5 weken er geen vertrouwen meer in heb en dat ik 21 x ben doorverbonden en 21 x hetzelfde verhaal, heb gehoord en dus nu op zoek wil gaan naar een andere betrouwbare leverancier. Zegt die mafketel dat de bedenktermijn voorbij is, en ik niet kan annuleren!! Dus nu kan ik zowel geen klant worden, als dat het niet mogelijk is om een andere leverancier te zoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Oxxio beoordeeld.

Oxxio

Heeft op 16 juni 2015 om 13:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Fietsblokker,

Allereerst mijn excuses voor deze late reactie. Helaas zien we dat het met je aanmelding niet goed is gegaan. In eerste instantie kon Oxxio de bijbehorende aansluitingen niet vinden. Toen alles goed stond, was het helaas al te laat en had je het vertrouwen verloren. We vinden dat erg om te horen en we vinden het dan ook oprecht vervelend dat het zo heeft moeten lopen.

Inmiddels heeft Oxxio je aanmelding buiten de wettelijke bedenktijd geannuleerd.

Met vriendelijke groet,

Michaël
Oxxio Nederland bv

fietsblokker

Heeft op 16 juni 2015 om 14:11 geantwoord

Klacht van 6 mei wordt op 16 juni beantwoord, nooit een oplossing gekomen. Wat een prutsers

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie