Mijn Klacht:
Begin juni verscheen een meneer aan onze deur met een aanbieding van Oxxio. Ik gaf onmiddellijk aan dat wij eerder een overstap hebben overwogen, maar toen geconfronteerd werden met een hoge opzegvergoeding van Essent. We wilden dus graag bij Essent blijven aangezien we tevreden zijn over hun dienstverlening. Toch was deze aanbieding dan interessant voor ons. De medewerker gaf aan dat Oxxio weliswaar geen opzegvergoedingen vergoed, maar wel eerst na zou gaan of er sprake was van een opzegvergoeding en alleen de overstap plaats zou laten vinden indien dit niet het geval was of na een periode waarna dit niet meer het geval zou zijn.
Na een heel verhaal over de besparing die ons dat op zou leveren, hebben we onder deze voorwaarden dus toch getekend. Binnen 14 dagen konden we er nog onderuit, dus mocht blijken dat we niet zonder opzegvergoeding weg konden, dan zou dat binnen die tijd gebeuren. Oxxio nam de volgende dag telefonisch contact op om te vragen of we tevreden waren over de verkoper, waarbij ik nogmaals deze voorwaarde besprak. Wederom werd de afspraak bevestigd, alleen indien er geen opzegvergoeding verschuldigd was, zouden wij overstappen. Vervolgens ontvingen we een brief van Oxxio, met de overstapdatum van 30 juni. In de mail zouden we onze overeenkomst hebben ontvangen, die we tot nog toe altijd niet hebben ontvangen, terwijl de mail met verzoek om meterstanden wel hebben gekregen.
Een dag na de overstap ontvingen we de afrekening van Essent, we moesten 250 euro opzegvergoeding betalen. Oxxio gebeld 1e medwerker: dat is pech mevrouw, wij vergoeden niets, we kunnen u niet helpen.
2e medewerkers: sorry mevrouw dit had nooit mogen gebeuren, we kunnen ivm de privacywetgeving helemaal niet nagaan of er sprake is van een opzegvergoeding. Ik ga een klacht indienen tegen de verkoper en we zullen een notitie maken in uw dossier. Laat Essent maar contact opnemen, we zullen samen tot een oplossing komen.
Vandaag werd ik door Essent gebeld, ze hebben contact met Oxxio gehad en er is niks bekend van een klacht. Ze houden ons aan de schriftelijke overeenkomst, die we tot op heden niet ontvangen hebben. Ook als we klant bij hen blijven , kunnen ze niks voor ons doen. We krijgen wel het welkomstcadeau, maar dat had ik voor 250 euro beter zelf uit kunnen zoeken.
Zelf weer contact opgenomen, aan drie verschillende mensen weer het hele verhaal uitgelegd. Niemand kon ons helpen. Ik heb aangegeven, dat zo toch niet met klanten om kan worden gegaan, en het toch niet netjes is, dat ik hierdoor niets anders kan doen, dan de media (zoals deze site) op te zoeken, om tot een oplossing te komen. Dit doet de naam van het bedrijf toch geen goed. Dat waren ze met me eens, maar leek hen de enige oplossing.
Dus bij deze.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ons contract met Oxxio zonder opzegkosten wordt ontbonden, of wanneer we bij Oxxio kunnen blijven onder de afgesproken voorwaarden, maar de opzegvergoeding voor Essent dan wel wordt gecompenseerd.

