Klacht: Opzeggen contract

H S Bloem op 16 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 16 april 2016

Een klant heeft telefonisch zijn contract bij Vodafone opgezegd, waarbij hem werd verteld dat dit mogelijk was. Ondanks de bevestiging van de opzegging, werden er in januari en februari nog bedragen van zijn rekening geïncasseerd. Na contact met Vodafone bleek dat er nog een openstaand bedrag van 120 euro was, wat de klant verbaasde aangezien hij dacht dat het contract al was beëindigd.

Mijn Klacht:

Telefonisch opzeggen van je contract .. wij bellen met Vodafone voor het opzeggen van ons contract werd er vriendelijk gezegd door een medewerker van Vodafone ” Oh maar dat kan ook telefonisch ” dat is makkelijk dus zo gezegd zo gedaan. Zo als ons vertelt werd hebben we telefonisch het contract beëindigd en tot tevredenheid zou het contract in december worden ontbonden. Tot mijn verbazing werd er in januari en februari door Vodafone geld geïncasseerd van mijn rekening. Heb het terug gevorderd en hun rekening geblokkeerd met veronderstelling dat het automatisch ging en dus een fout van mijzelf was. tot deze maand kregen we een brief van Vodafone dat we nog 120 euro moesten betalen??? Hoe kan dit dachten we het contract was toch opgezegd?? Dus bellen naar Vodafone en tot onze verbazing kregen we te horen dat ze er niks meer over konden terug vinden en er betaald moest worden tot mei want dan is het contract afgelopen. Waar blijven wij als consument het is schandalig hoe grote bedrijven met mensen omgaan!!! Wat kan men hieraan doen?

Gewenste Oplossing:

Als zij hun fout toegeven en gewoon eens eerlijk zijn tegen over hun klanten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie