Klacht: Opzeggen Abonnement

Laulea149 op 03 juli 2019 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Hi Zadi, Bedankt voor jouw bericht. Wat jammer om te horen dat je niet tevreden bent over trainen bij Basic-Fit. Helaas is het niet mogelijk om jouw lidmaatschap per direct te beëindigen, omdat je een contract bent aangegaan van 1...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 3 juli 2019

Zadi Avila heeft op 14 mei 2019 zijn lidmaatschap bij Basic Fit opgezegd, terwijl hij op 24 april 2019 was ingeschreven. Hij geeft aan dat trainen niet meer voor hem is en verzoekt om onmiddellijke beëindiging van zijn lidmaatschap, omdat hij niet langer wil betalen voor een gym waar hij zich niet prettig voelt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Basic Fit,

Ik heb op 14-5-19 opgezegd en ik was 24-4-19 ingeschreven. Ik wil niet lid blijven van basic fit.
Trainen is niet meer iets voor mij en ik wil niet een hele jaar door blijven betalen als ik niet door ga. Hoe kan ik dit oplossen?
Ik wil echt niet meer trainen en vooral niet meer bij die gym in Almere centrum.. Ik vond het totaal niet leuk of prettig.

Ik hoop dat u mij kunt helpen en mij lidmaatschap per direct kunt beëindigen.

Met vriendelijke groet,

Zadi Avila

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn lidmaatschap definitief beeindigt is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 04 juli 2019 om 11:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Zadi,

Bedankt voor jouw bericht.

Wat jammer om te horen dat je niet tevreden bent over trainen bij Basic-Fit. Helaas is het niet mogelijk om jouw lidmaatschap per direct te beëindigen, omdat je een contract bent aangegaan van 1 jaar.

Wist je overigens dat je met jouw lidmaatschap bij elke club van Basic-fit terecht kan? Je zou ook eens kunnen kijken of de club Almere Trekweg beter bevalt dan die in het centrum.

Met vriendelijke groet,
Tessel

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM