Mijn Klacht:
Beste allemaal,
ook wij hadden een mooie tafel gezien en deze besteld via Design247.
Uiteraard netjes betaald op 2 april maar nooit een tafel gezien.
Zelfs de vader van A. R. gesproken maar niks mocht helpen.
Ook het contact met de Qshop-keurmerk was niet nuttig (deze organisatie kan niks doen behalve “bemiddellen” (lees hetzelfde mailtje door sturen en verder niks)).
Maar nu heb ik via Multisafepay eindelijk stappen kunnen maken.
Deze organisatie behandelen al het betaalverkeer van Design247 en nadat ik twee weken geleden contact met hun op heb gezocht krijg ik vanochtend de bevestiging dat zij (Multisafepay) het gestorte bedrag terug gaan boeken.
Graag wil ik dan ook iedereen adviseren welke nog geld krijgen van Design247 contact op te nemen met Multisafepay.
Via onderstaande link kan je een ticket aanmaken.
https://support.multisafepay.com/index.php?/Tickets/Submit/
Zorg ervoor dat er duidelijk wordt vermeld wat er is besteld (aangevuld met eventueel bestel nummer), datum, bedrag etc. en voeg ook een screenshot bij van je internetbankieren waarop zichtbaar is wat er precies is afgeschreven (incl. bepaalde kenmerken).
Hierbij ook gelijk een dank bericht naar Multisafepay/ H. voor de hulp in deze zaak en dat het hoofdstuk van Design247 voor ons eindelijk kan worden afgerond.
Mvg Martijn

