Klacht: Onterechte facturen

elstino5 op 01 augustus 2015 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 augustus 2015

Een klant van BEN ervaart problemen met onterechte facturen na een mislukte contractverlenging in februari, waardoor hij te veel betaalt. Ondanks herhaalde pogingen om de situatie te corrigeren, blijft hij verkeerde facturen ontvangen, zelfs na zijn overstap naar T-Mobile. De klant stelt dat hij nog 25 euro van BEN tegoed heeft, terwijl hij 23 euro zou moeten betalen.

Mijn Klacht:

Mijn contract verlenging is niet goed doorgekomen in feb. Daardoor betaal ik nu maandelijks structureel te veel. Dit probeer ik al maanden te veranderen, zonder resultaat. Door alle problemen ben ik in juli weg gegaan bij Ben en nu zit ik bij t-mobile. Nog steeds krijg ik verkeerde facturen. De conclusie is dat ik nog 25 euro van jullie krijg en jullie 23 euro van mij.

Gewenste Oplossing:

- Die 2 euro mogen jullie houden en ik wil niks meer met jullie te maken hebben. - Zo niet, ga ik aangetekende brieven sturen, waarin ik helaas een schadevergoeding zal moeten gaan eisen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie