Klacht: Onterechte borginhouding bij laptop huur

klager5285a376 op 15 juli 2026 over Easy4u the Rent company in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 15 juli 2026

Een klant heeft een laptop gehuurd bij Easy4u the Rent company op advies van de school voor zijn zoon. Ondanks de eerdere toezegging dat een contract van vier jaar mogelijk was, wordt de borg niet teruggegeven omdat het contract niet overeenkomt met de verwachte duur. De klant ervaart onduidelijkheid in de communicatie over de contractvoorwaarden.

Mijn Klacht:

Ik heb een laptop gehuurd via Easy4u of the Rent company op advies van de school voor mijn zoon, die in 3 havo is ingestroomd. Bij het afsluiten van het contract werd mij medegedeeld dat een contract voor 4 jaar geen probleem was, zolang mijn zoon zijn diploma zou behalen. Nu krijg ik mijn borg niet terug omdat het contract voor 4 jaar was. Bij contact met Easy4u werd gesteld dat ik eerder een contract voor 3 jaar had moeten afsluiten. Dit lijkt in strijd met de informatie die ik eerder ontving. We gingen er vanuit dat het huurcontract overeenkwam met de duur van de schoolopleiding. De communicatie was onduidelijk en ik had snel een laptop nodig omdat mijn zoon met het schooljaar was begonnen en hij moeite heeft met schrijven.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de terugbetaling van de borg, zoals oorspronkelijk afgesproken, gezien de verwarring rondom het contract.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht klager5285a376

2 maanden geleden - Ze nemen de klacht niet in behandeling? Ik heb de klacht ook rechtstreeks ingediend, ook hier niks van gehoord. Stelletje oplichters zijn het

Reactie van de melder van de klacht klager5285a376

1 week geleden - Geen reactie en reageert inhoudelijk nergens op. Betalen voor alles. In gebrekestelling reageren ze ook niet op.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM