Klacht: Onterechte afschrijving afkoopsom

marlonvanderkust op 01 maart 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 maart 2017

Een klant van Vodafone heeft een onterechte afschrijving van 183 euro gemeld, waarvan het bedrijf erkent dat het om een fout gaat. Vodafone heeft aangegeven dat het bedrag binnen drie weken zal worden teruggeboekt, maar de klant vindt deze termijn te lang voor een dergelijk groot bedrag.

Mijn Klacht:

17 feb is er een bedrag van mijn afgeschreven van 183 euro. Vodafone geeft toe dat het een fout is en geeft aan dat het bedrag binnen 3 weken wordt teruggeboekt. Veel te lang voor zo’n groot bedrag.

Gewenste Oplossing:

Als het bedrag per omgaande wordt teruggeboekt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie