Mijn Klacht:
Budgetenergie heeft zomaar een contract laten afsluiten op MIJN adres voor een onbekend persoon. Ik heb ook zelf controle uitgevoerd door bij verschillende buren na te vragen of zij een contract hebben bij Budgetenergie en per ongeluk mijn huisnummer hebben doorgegeven, nou ik kan u vertellen… dit was dus duidelijk niet het geval!
Tevens komt het bij mij over dat Budgetenergie de schuld wilt neerleggen bij mijn energieleverancier terwijl Budgetenergie en hun medewerkers zelf verantwoordelijk zijn voor een vervalste overeenkomst en een drastische fout want door hun ben ik nu ook een “onbekend” persoon bij de netbeheerder en kunnen zij mij niet verder helpen ivm de AVG wet. Ik ben vandaag al de hele dag bezig geweest met bellen, e-mailen, klachten versturen. Hierdoor heb ik mijn werkdag gemist ben ik totaal gefrustreerd en heb me ziek moeten melden op mijn werk. Ook zal ik een hoge telefoonrekening krijgen doordat ik vandaag en mogelijk de komende periode extreem lang moet bellen. De Heran procedure is letterlijk na 6 uur lang contact te hebben gehad OPEENS gestart en daarvoor werd ik eerst urenlang telefonisch van het kastje naar de muur werd gestuurd.
Nog een goeie tip voor jullie:
Als ik mijn eigen energieleverancier bel dan worden er altijd controle vragen
gesteld die ik zelf moet beantwoorden dan kunnen zij controleren of ik ben wie ik zeg dat ik ben!
Gewenste Oplossing:
Dat mijn contract bij mijn eigen energieleverancier z.s.m. hersteld wordt onder dezelfde voorwaarden als ik deze zelf heb afgesloten. Een vergoeding voor mijn bel kosten en verloren (werk) tijd die veroorzaakt zijn door geen controle bij het afsluiten van
contracten door Budgetenergie.


