Klacht: De APP vraagt constant een updat voor mijn LG TV

[email protected] op 16 april 2023 over NLziet in de categorie Digitale TV

NLziet klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NLziet
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 16 april 2023

Een gebruiker ervaart problemen met de NLziet-app op zijn LG TV, waar hij constant om een update en inloggegevens wordt gevraagd. In tegenstelling tot de app op zijn mobiele apparaten werkt deze niet naar behoren, wat leidt tot frustratie over het inloggen en het gebruik van wachtwoorden. De gebruiker verzoekt om een oplossing zodat hij eenmalig kan inloggen met zijn bestaande gegevens.

Mijn Klacht:

Op mijn mobiel en Apple I Pad werkt NL ziet prima om te streamen. Op mijn LG Tv met de bijbehorende afstandsbediening is het ander verhaal. Moet dan een update doen en inloggen en dan kloppen de wachtwoorden weer niet. Dus graag de oplossing om gewoon eenmalig in te loggen met mijn gegevens die ik voor NL Ziet gebruik .

Met vriendelijke groet,
Henk Storms

Gewenste Oplossing:

Dus een reset uitvoeren misschien voor mij. TV en dan weer inloggen met mijn gegevens . En de updates van LG TV negeren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM