Klacht: Navigatie systeem niet up to date

Ben de weg kwijt op 05 januari 2016 over Nissan in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nissan
Categorie Automerken
Status Open
Datum 5 januari 2016

Een eigenaar van een nieuwe Nissan Qashqai heeft geconstateerd dat het navigatiesysteem verouderde data uit 2013 bevat, terwijl andere merken zoals Volvo en Mercedes recentere kaarten hebben. De dealer heeft geen oplossing kunnen bieden, en Nissan Nederland verwijst de klant naar de website van de kaartleverancier voor mogelijke updates, die niet gratis zijn. De klager is teleurgesteld over de gebrekkige ondersteuning en de verouderde technologie in de auto.

Mijn Klacht:

4 jan 2016 nieuwe Nissan Qashqai en die durven ze de connect edition te noemen opgehaald , en geconstateerd dat data van navigatie systeem nog van 2013 is , de dealer weet er geen raad mee want hoofdkantoor Nissan wil deze gewoon nog niet kopen , en beschikbaar stellen .
Wij hebben onlangs op ons bedrijf meerdere nieuwe leaseauto’s in ontvangst mogen nemen , Volvo, Mercedes, VW die met zelfde kaartleverancier werken en daar zit wel de meest recente versie in.

Verkeerde zuinigheid van Nissan en niet van deze tijd .
Klacht naar Nissan Nederland gestuurd en die sturen je doodleuk een mailtje dat je moet checken op website van kaartleverancier , en dat wellicht binnenkort een update daar te halen is , natuurlijk is deze niet gratis .

Leuke auto jammer van dit , volgende keer weer een gevestigd merk

Groet Hans

Gewenste Oplossing:

Snel een update

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM