Klacht: Zool nike airmax 2017 lek

Tessbremer op 25 maart 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 25 maart 2017

Een consument heeft twee maanden geleden Nike Airmax 2017 schoenen voor zijn zoon aangeschaft, maar constateert nu dat ze lek zijn. Bij terugkeer naar de winkel kreeg hij te horen dat de schoenen 'versleten' zijn en dat hij geen geld terugkrijgt, waarna hem werd geadviseerd een klacht in te dienen bij Nike.

Mijn Klacht:

Twee maanden geleden heb ik voor mijn zoon nieuwe nike airmax 2017 gekocht. Nu, twee maanden later, zijn ze echter al lek. Ik ben er mee teruggegaan naar de winkel, maar daar werd mij verteld dat het ‘versleten’ (na twee maanden al..?!) is en dat ik mijn geld niet terugkrijg. Ze stuurden mij weg en vertelden mij dat ik een klacht in moest dienen bij Nike: dus bij deze.

Gewenste Oplossing:

Het aankoopbedrag terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM