Klacht: Veels te late verzending en onprofessionele medewerker

JennyIgh. op 07 juni 2022 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 7 juni 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over de late verzending van een bestelling bij Nike, die oorspronkelijk binnen 1-2 werkdagen geleverd zou worden. De levering werd echter uitgesteld naar 7 juni, wat problematisch was omdat de klant het pakket voor een vlucht naar het buitenland nodig had. De communicatie met de klantenservice werd als onprofessioneel ervaren, omdat er geen oplossing werd geboden en de chat werd afgesloten zonder verdere antwoorden.

Mijn Klacht:

Beste Nike,

Hierbij dien ik een klacht in voor jullie onprofessionele omgang met mijn bestelling en jullie klantenservice.

Ik heb onlangs een bestelling bij jullie geplaats, waarbij stond dat ik deze binnen zou krijgen in 1-2 werkdagen. Bij de tracking van mijn pakket stond er uiterlijk zaterdag 4 juni geleverd. Vervolgens werd de levertijd zomaar veranderd naar 7 juni. Dat is heel onprofessioneel en ik had het pakketje uiterlijk zondag nodig wegens mijn vlucht naar het buitenland.

Ik heb jullie klantenservice een berichtje gestuurd, met als antwoord dat jullie er niks aan kunnen doen en dat ik zo snel mogelijk een mailtje binnen zou krijgen met een oplossing. Vervolgens is de chat gesloten, terwijl ik nog een vraag had. Heel brutaal!

Uiteindelijk heb ik geen mail gekregen en ben ik niet serieus genomen. Het pakketje is net pas binnen volgens mijn broer en helemaal gekreukeld in de brievenbus geduwd.

Dit soort gedrag van een groot merk als jullie is niet te tolereren en zal ook niet stil blijven, aangezien dit mijn recht is.
Ik eis een passende oplossing voor dit probleem en wil mijn geld terug!

Gewenste Oplossing:

Ik eis mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JennyIgh.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM