Klacht: Schoenen te snel kapot

Naomideegens op 24 juni 2015 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 24 juni 2015

Een klant heeft vier maanden geleden Nike Air Max schoenen aangeschaft voor 140 euro, maar constateert nu scheuren aan de onderkant van de zool. De klant is teleurgesteld, aangezien hij niet verwachtte dat een gerenommeerd merk als Nike zulke kwaliteitsproblemen zou vertonen, vooral omdat de schoenen niet dagelijks worden gedragen.

Mijn Klacht:

4 maanden geleden heb ik nike air max gekocht van 140€, helaas na 4 maanden zitten er al scheuren aan de onderkant van de zool. Van zo’n goed merk als nike had ik dit niet verwacht en ben dus zeer teleurgesteld, ik draag mijn schoenen niet eens dagelijks.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik nieuwe schoenen krijg of het aankoopbedrag terug kan krijgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM