Klacht: Rafelen van de stof

Spinninglady op 04 juli 2016 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 4 juli 2016

Een klant meldt dat de stof van de Nike Airmax schoenen, gekocht op 8 mei, al rafelt aan de hiel. Ondanks een bezoek aan de winkel, waar hij te horen kreeg dat het om slijtage zou gaan, is de klant ontevreden over de kwaliteit van het product na slechts twee maanden gebruik.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft 8 mei jl Nike airmax schoenen gekocht bij de Footlocker op de Lijnbaan in Rotterdam , nu gaat de stof al rafelen aan de hiel , hij is net teruggegaan nd winkel maar hij wordt gewoon afgewimpeld met dat is slijtage en niks aan te doen ??? Na 2maanden al ?? Vandaag of morgen komt er n gat in of scheurt de naad

Gewenste Oplossing:

Nieuwe schoenen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM