Klacht: Nike performance Short Heritage – maat M

Rijnhuyse18Fort2 op 04 september 2020 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 4 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 3 juni heb ik een Nike tennis short via Zalando ontvangen, kleur zwart.
Tijdens het tennissen is de kleur verschoten, dit is niet gelijkmatig maar met name horizontale strepen! We hebben mooi weer gehad, maar ik verwacht en betaal voor een kwaliteit die niet geleverd is.
Uiteindelijk gebruik ik de broek 2 x in de week waarin ik ook nog afwissel met dezelfde witte versie die ik ongeveer dezelfde tijd gekocht heb.

Bij verkeerd wassen zou eea egaal verkleurd zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik ben blij met de pasform, maar het verschieten van de kleur staat heel armoedig wat ik niet van Nike gewend ben.
Een betere zwarte kleur versie verwacht ik eigenlijk te ontvangen.
Vanwege de Zalando levering weet ik niet waar ik kan reclameren, dan wel de korte broek ter beoordeling kan brengen of toezenden.
Graag uw reactie!
Met vriendelijke groet,
Ton Bruinink

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rijnhuyse18Fort2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM