Klacht: Nike hurrache ultra

Gracielle op 04 mei 2016 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 4 mei 2016

Een consument meldt dat de Nike Huarache Ultra-schoenen na 3,5 maand gebruik kapot zijn gegaan, met scheuren aan beide achterkanten. Bij een bezoek aan de Footlocker-winkel kreeg de consument te horen dat zij niets konden doen, wat als onterecht en schandalig wordt ervaren. De consument betwist de verklaring dat de schade het gevolg is van onjuist gebruik.

Mijn Klacht:

Nike hurrache ultra kapot na 3.5 maand. Beide achterkanten van de schoen zit een scheur in. Naar footlocker winkel gegaan en zij geven aan dat zij er niets mee doen. Ronduit schandalig!! Zij geven aan dat het aan mij ligt hoe ik de schoen heb uitgetrokken. Pure onzin!!

Gewenste Oplossing:

Als.ik een nieuwe paar krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM