Mijn Klacht:
Ik heb anderhalve maand geleden schoenen besteld via de SNKRS app. Deze waren te groot, dus ze zijn op 7 december teruggestuurd met het bijgeleverde retourlabel. Op 28 december heb ik contact opgenomen met Nike omdat ik nog geen update had gekregen over waarom het verwerken van de retourzending zo lang duurt. Er werd mij verteld dat er een onderzoek zou komen. Na 2 weken niks gehoord te hebben (11 januari) heb ik weer contact opgenomen. Er zou nog een onderzoek komen. Op dinsdag (17 januari) nam ik weer contact op. Er is mij toen verteld dat het pakket niet bij hen is ingescand, waardoor zij mij geen restitutie kunnen geven. In de PostNL app staat dat het pakket bij Nike is geweigerd en sindsdien zit deze vast in het Onderweg traject.
Ik heb contact opgenomen met PostNL. Zij zeggen dat de verantwoordelijkheid ligt bij Nike, aangezien hun retourlabel is gebruikt waarop een antwoordnummer staat. Ik zie graag dat Nike de verantwoordelijkheid neemt en dit uitzoekt met PostNL. Ik hoor hier als klant niet de dupe van de zijn.
Track Trace code: 3SCCTF000221
Bestelnummer: C01151088725
Gewenste Oplossing:
Ik wil het bedrag van de retourzending (180 euro) terug. Daarnaast wil ik graag uitleg over waarom dit zo is gelopen en waarom ik hier zoveel moeite voor moet doen. Ook zie ik graag dat Nike dit in de toekomst beter regelt bij andere klanten.

