Klacht: Niets ontvangen.

Shanna3091 op 23 oktober 2021 over Not Her Boutique in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 oktober 2021

Een klant van Not Her Boutique heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over zijn bestelling met ordernummer 11946, die in juli is geplaatst, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om informatie te verkrijgen, blijft de klant zonder reactie van het bedrijf en uit hij zijn onvrede over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb al meerdere malen contact gezocht over mijn order, ordernummer 11946. Ik heb deze nog steeds niet ontvangen, en de order is in Juli dit jaar geplaatst. Helaas krijg ik op geen enkele poging tot contact een reactie. Verschrikkelijke service.

Gewenste Oplossing:

De truien die ik besteld heb of mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten