Klacht: niets gehad maar wel betaald

fina11 op 29 juni 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 29 juni 2014

Een klant heeft in februari 2014 een jurk besteld bij Light in the Box voor 101 euro, maar heeft deze nooit ontvangen. Ondanks het doen van de betaling, is het niet mogelijk om contact op te nemen met het bedrijf via telefoon of e-mail, aangezien deze contactgegevens niet beschikbaar zijn.

Mijn Klacht:

ik heb een jurk gekocht voor 101 € en dit was in feb 2014 wel betaald want dit moet vooraf maar nooit ontvangen heb hem willen contacteren via telefoon of email maar die bestaan niet

Gewenste Oplossing:

zeeeeer ontevreden wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)