Klacht: niet leveren van produkten

LLLLLN op 17 juni 2012 over nuspeelgoed.nl in de categorie Internetshops - Speelgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 juni 2012

Een klant heeft op 7 mei producten besteld en betaald bij nuspeelgoed.nl, maar heeft tot nu toe geen levering ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en voicemail, blijft de reactie van het bedrijf uit, wat leidt tot bezorgdheid over het verlies van het betaalde bedrag.

Mijn Klacht:

Op 7 mei heb ik verschillende dingen besteld en betaald voor 66,20. Na 4 mailtjes waarop het antwoord standaard is dat ze binnen 24 reageren en verschillende keren voicemail ingesproken te hebben waarop standaard gezegd wordt dat er binnen 24 uur gereageerd wordt ben ik bang dat ik mijn geld kwijt ben.

Gewenste Oplossing:

Geld direct terug overmaken zodat ik dit bedrag voor het zelfde speelgoed bij een betrouwbaar bedrijf kan kopen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM