Mijn Klacht:
Ik heb donderdagochtend op de webshop van mediamarkt een vaatwasser besteld en betaald, echter, door een of andere storing in het ordersysteem bij mm, is deze niet zichtbaar bij mm en wordt er niets geleverd. Reeds per mail, 7 keer per telefoon contact gehad, maar wordt van het kastje naar de muur gestuurd, ik zou een nieuwe order niet aan kunnen maken, maar dit kan wel, en ik moet zoals gezegd werd ‘rustig afwachten tot het opgelost is, dan krijg ik vanzelf bericht’.
Ik heb een vrije dag moeten nemen, omdat zoals vermeldt op de website ‘voor 22.00 uur besteld, volgende dag geleverd’ ook voor deze vaatwasser gold, en kan dus, ALS ze nog gaan leveren, WEER een vrije dag opnemen.
Het betreft order 70771578, maar dat nummer kennen ze niet…
Gewenste Oplossing:
Terstond een nieuwe order MET datum van levering erbij en compensatie voor de geleden schade, alszijnde verloren vrije dag, moeten blijven bellen omdat er geen reactie komt. Dit bijvoorbeeld in de vorm van een tegoedbon.


