Mijn Klacht:
Half januari 2016 kochten we een Nespresso apparaat bij Mediamarkt Zwijnaarde. Na minder dan een week bleek het apparaat veel te traag door te lopen. Bij het maken van een koffie loopt het apparaat niet maar druppelt het.
Terug naar Mediamarkt dus. Daar zegt men dat we contact moeten nemen Nespresso. Ook al kochten we bij Mediamarkt. Mediamarkt wijst alle verantwoordelijkheid af. Hoe kan dit ?
Als we bellen naar Nespresso willen ze het apparaat niet vervangen. Wel herstellen. Ook al is het maar twee weken oud ! De dame aan de receptie van Mediamarkt zei dat men vroeger wel een nieuw apparaat gaf en dat men het herstelde toestel dan als nieuw verkocht bij Mediamarkt… Misschien heb ik wel zo’n toestel ?
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon een nieuw en goed werkend toestel voor mijn 160 euro.

