Geboden Oplossing:
Beste meneer,
Bedankt voor het indienen van uw klacht. Ik heb uw klacht vandaag in behandeling genomen en wil u graag van een terugkoppeling voorzien. Omdat bellen op dit moment helaas niet mogelijk is voor mij laat ik de uitkomst van uw klacht graag hier achter.
U geeft aan dat u uw startdatum heeft aangepast. Dit is door NLE niet opgevolgd volgens u. Hierdoor heeft u een boete van uw vorige leverancier ontvangen en loopt u een korting mis. U wilt graag dat de te vroege overname ongedaan wordt gemaakt.
Ik begrijp goed dat het vervelend is dat u een boete heeft ontvangen van uw vorige leverancier en tevens ook korting misloopt. Helaas kan NLE hier niks aan veranderen. In de welkom e-mail bent u door NLE geïnformeerd over de startdatum van uw contract. Ook heeft u een e-mail gehad over de eerste incassodatum en heeft u meermaals ingelogd in uw MijnNLE, waar u duidelijk uw startdatum kon terugvinden.
U geeft aan dat u uw startdatum heeft aangepast, maar dit is niet het geval. Wij hebben geen wijziging van de startdatum van u ontvangen en ook geen verzoek om de startdatum te wijzigen. U heeft ook geen bevestiging van ons ontvangen dat uw startdatum was aangepast. U had hier dan ook niet vanuit kunnen gaan. NLE is daarom terecht op de afgesproken startdatum gestart met de levering.
De nadelige gevolgen die u ondervindt door de overname zijn natuurlijk erg spijtig. Het is echter wel uw eigen verantwoordelijkheid om de gevolgen van een overstap te controleren. In verband met de privacy wetgeving kan NLE niet inzien wanneer het contract bij uw vorige leverancier afloopt en dus dient u dit zelf te controleren.
NLE kan de levering niet meer terugdraaien. Als u bewijs heeft van de wijziging van de startdatum ontvang ik dat graag van u. Als u dit niet aan kunt leveren, zal de startdatum als terecht worden gezien.
Ik vertrouw erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
NLE Webcare